نحوه کار باز زیبه

فرایند خرید زیبه، مشابه سایر درگاه های خرید اینترنتی است.

شما در zibeh.ir محصولات مورد نظر را انتخاب کرده و در انتها با ورود اطلاعات تماس و آدرس، ثبت نام شده و پس از انتخاب نحوه پرداخت که می تواند حضوری و یا آنلاین باشد، آن را دریافت می کنید.

پس از ثبت نام، پیامکی که برای شما ارسال می شود که تایید کننده ورود شما به جمع مشتریان زیبه است.


هـدیه زیــبه

در خرید اول، شما هدیه ای را به انتخاب خود از زیبه دریافت خواهید کرد که به همراه محصول مورد نظرتان ارسال می گردد.


هزینه ارسال

هزینه ارسال محصول برای خریدهای بالای ۱۰۰ هزار تومان رایگان و برای کمتر از آن ۱۲ هزار تومان به صورت ثابت در نظر گرفته شده است.


افزایش اعتبار

پس از خرید محصولات مورد نظر خود از زیبه، فرایندی ایجاد شده که نهایتا منجر به افزایش اعتبار شما در خریدهای بعدی و کمکی کوچک به قلک خیریه زیبه می شود.

۱- شارژ اهدایی اعتبار: بعد از هر خرید، به صورت خودکار مبلغی به صورت هدیه به حساب کاربری شما اضافه خواهد شد.

۲- هدیه مشارکت با زیبه: شما می توانید پس از ورود به پروفایل شخصی خود در بخش کاربری و کلیک روی لینک معرفی،آن  را کپی کرده و در گروه های تلگرامی یا اینستایی خود قرار دهید. این متن دوستان شما را به زیبه راهنمایی کرده و از هدیه ی زیبه که شامل روغن و یا عسل اهدایی زیبه است بهره مند می کند.

۳- اعتبار دوره ای زیبه: زیبه به مشتریان فعال خود در هر دوره، اعتبار هدیه تقدی می کند. هر سه ماه یکبار، منتظر دریافت اعتبار هدیه خود باشید.


تخفیف مستمر
هر کدام از دوستان شما که از لینک معرفی استفاده کرده و در سایت عضو شده اند در صورت خرید، مبلغی را به صورت خودکار به صندوق اعتبار شما می افزایند که در خریدهای بعدی می توانید از آن به صورت تخفیف استفاده کنید.

سقف صندوق اعتبار شما ۷ خرید زیر مجموعه هایتان است که باید برای دریافت اعتبار های بیشتر صندوق اعتبار را در خرید خود استفاده و خالی کنید تا اعتبارهایی که از خرید افرادی که شما به زیبه معرفی کرده اید به حساب شما منتقل شود.


قلک خیریه

زیبه، به ازای خرید شما مبلغی را نیز بصورت خودکار به قلک خیریه اضافه می کند که شما می توانید از گزارش نحوه ی هزینه ی آن از طریق ورود به صفحه قلک خیریه مطلع شوید.


زیبه، متعهد است در هر دوره طیف جدیدی از محصولات سالم و ارگانیک خود را به شما معرفی کند.

شما از طریق عضویت در خبرنامه یا عضویت در کانال تلگرام زیبه و صفحه اینستاگرام زیبه  از جدیدترین محصولات زیبه مطلع خواهید شد.


    زیبه، حرکتی به سوی زندگی ارگانیک

مطالب مرتبط: