خرید آنلاین از زیبه + ضامن سلامتی

باشیوع ویروس منحوس کرونا، لزوم خرید غیرحضوری و آنلاین اقلام مورد نیاز خانوارها بیش از بیش اهمیت یافته است. تاکیدات فراوان مقام های مسئول نیزدر این باره نشان از اهمیت موضوع دارد. اکنون فرصت آن رسیده تا آحاد مردم بیشتر از قبل به فروشگاه های آنلاین اعتماد کرده و توجه نمایند. آیا میدانید سهم خرید آنلاین در کشورهای توسعه یافته به مراتب از کشور ما بالاتر است! این آمار وقتی اهمیت بیشتری پیدا میکند که اتفاقی غیرقابل پیش بینی مانند حوادث طبیعی، جنگ یا همین ویروس کرونا به وقوع می­پیوندد. وقت آن رسیده با فضای کسب و کارهای برخط و نحوه فروش و خدمات آنها بیشتر آشنا شویم.

اما آیا باید به هر فروشگاه آنلاینی اعتماد کرد؟

متاسفانه در حال حاضر برخی از این درگاه­ های ارائه خدمات از کیفیت و خدمات خوبی برخوردار نیستند که این امر باعث ایجاد حس بی اعتمادی در بین مردم می­شود. اما در این بین هستند فروشگاه­ هایی که در انتخاب نوع محصولات، کیفیت خدمات از جمله بسته ­بندی، قیمت، ارسال و شیوه های نوین پرداخت شرایط ویژه و مطابق با استانداردهای این حوزه را به شما مشتریان ارائه می­دهند. پس همواره به کیفیت خدماتی که دریافت می­کنید دقت کنید!

 

فروشگاه آنلاین زیبه = ضامن سلامتی

شعار اصلی گروه تامین مواد غذایی سالم و سنتی زیبه همواره حفظ کیفیت محصولات، بی واسطه بودن، قیمت مناسب و بهداشت بوده است. در شرایط فعلی نیز گروه زیبه با افزایش تمهیدات بهداشتی براساس و قواعد دقیق وزارت بهداشت و سازمان جهانی غذا و دارو نسبت به ارائه محصولات کاملا بهداشتی و ضدعفونی می­پردازد.

 

بسته بندی های کاملا بهداشتی و ضدعفونی شده

تمامی ظروف استفاده شده در خط تولید و بسته­ بندی زیبه مطابق با آخرین دستورالعمل های وزارت بهداشت و وزارت صنعت میباشد. با این حال تیم زیبه قبل از بسته بندی محصولات مجددا ظروف و پک های خود را ضدعفونی می­نماید. کلیه محصولات از ظروفی با درب های پلمپ شده برخوردار هستند که راه نفوذ هرگونه باکتری یا ویروس را به صفر می­رساند.

 

ضدعفونی محیط اداری و کارگاه بسته بندی

محیط اداری گروه زیبه طبق جدول زمانی بطور مرتب ضدعفونی میشود. همچنین کارمندان زیبه موظف به استفاده از ماسک مخصوصN95، دستکشهای لاتکس و در برخی موارد روپوش گان هستند. محیط و فضای انبار و کارگاه بسته ­بندی زیبه نیز طبق پروتکل سازمان جهانی بهداشت بطور مرتب پاکسازی و ضدعفونی میگردد. پیک ارسال محموله زیبه موظف به رعایت نکات بهداشتی بوده و دستگاه­های کارتخوان این مجموعه بطور مداوم ضدعفونی میشود.

 

بنابراین شما مشتریان گرامی میتوانید با خیال آسوده از فروشگاه برخط زیبه خرید کنید و بدون اینکه از منزل خارج شوید تنوعی بیش از ۱۰۰ عنوان محصول را درب منزل خود دریافت کنید.

مطالب مرتبط: