درباره ما

گروه غذایی زیبه در سال ۱۳۹۵ با هدف ارائه محصولات غذایی سالم و طبیعی به جای استفاده از محصولات صنعتی و تراریخته پایه گذاری شد.

انگیزه ی زیبه، جلوگیری از رشد آمار روبه گسترش بیماری های خطرناک در سطح جامعه است. خوراک، مهمترین عامل سلامت بدن است. در حال حاضر هموطنان ما با محصولات غذایی ناسالم و بعضا خطرناک احاطه شده اند. زیبه تلاش می کند راه تنفسی هرچند کوچک برای سلامت جامعه ایجاد کند.

زیبه صرفا محصولاتی را به سبد خود اضافه می کند که بصورت سنتی تولید شده، از مواد نگهدارنده و تراریخته در آن استفاده نشده و پیش از عرضه توسط آزمایشگاه های معتبر اعتبارسنجی شده باشد.

واحد تامین زیبه، همه روزه در جستجوی مواد غذایی سالم از اقصی نقاط ایران بزرگ، حتی دهستان ها و شهرهای دورافتاده است.

زیبه هزینه بالایی را برای انجام تست های آزمایشگاهی پرداخت می کند تا ازکیفیت مواد غذایی ارائه شده کاملا مطمئن شود.همچنین واحد تحقیق و توسعه زیبه، بطور مستمر تحقیقات روزآمد جهانی را رصد می کند و اگر محصولی با آن در تضاد بود از سبد خود خارج می نماید.

هدف زیبه، افزایش مستمر تنوع سبد کالای خود با توجه ویژه به موارد بالاست. امید زیبه، کسب اعتماد شما عزیزان و حضور در سبد کالای مصرفی آن دسته از خانوارهای ایرانی است که به سلامت خود و خانواده خود اهمیت می دهند.

 

زیبه، حرکتی به سوی زندگی ارگانیک